11. januar 2024: Nov korak za nove začetke

Edinstven in ekskluziven dogodek v globinah Županove jame, delo na sebi, meditacije in zvočna kopel.

V četrtek, 11. januarja 2023, ob 18.00.

Program osebne rasti v Županovi jami.
Napredujmo prijetneje – na nekonvencionalen način.

Ustvarjanje prostora za novo bomo ob dotikih zvočne kopeli in energijah prazne Lune, točno na pravi dan za kreacije, s pravo podporo, v prelepi več-prostorni kraški jami, združili tudi z njenim ogledom.

Vstopili smo v novo leto z upanjem, svežino in priložnostmi za nove začetke.
Da bi to energijo delili medsebojno in ustvarili trdne temelje za vse, kar bo prišlo, vas vabimo, da se nam pridružite na posebnem dogodku, posvečenem miru in varnosti osebne notranje globine ter ustvarjanju stabilnega temelja manifestacije in vsega novega v letu 2024.

Prostih je le še nekaj mest, prijavite se in si tako zagotovite svoje mesto.

Več informacij in prijava: https://suzanaursic.com/dogodki/nov-korak-za-nove-zacetke/